Predstavljanje (predlog)

Željeli biste započeti raspravu, a tema nije zastupljena na forumu - Pišite nam!

Moderatori/ce: kuki,Marko

Odgovori
Gorjan
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 59 puta

10 siječanj 2019, 10:48

Već sam u privatnom razgovoru sa Kukijem predložio da se napravi sekcija sa naslovom "Predstavljanje" ili "Upoznavanje" ili već nekako tako.
Ova bi sekcija bila obavezni prvi korak za svakog novog člana foruma. Tamo bi novi članovi kazali nešto o sebi, predstavili se, dali nam priliku da ih masovno pozdravimo i poželimo im dobrodošlicu.
Bilo bi korisno upoznati se ukratko na samom početku.

To je i prilika da se novi članovi upute na obavezno isčitavanje pravila grupe, jer uvek postoji mogućnost da nam se priključe potpuni početnici, kakav sam bio i sam pre tri godine.

Eto

Marko
Administrator
Ima zahvala: 159 puta
 pohvaljen: 235 puta

10 siječanj 2019, 12:03

Forum je javni prostor i kao takav podliježe određenim zakonima i regulativama.

Shodno tome, nemoguće je, kao uvjet za sudjelovanje u raspravi tražiti bilo koji osobni podatak od bilo kojeg člana osim onaj koji je nužan za registraciju, a to je e-mail adresa.

Svaki osobni podatak koji bilo koji član objavi na forumu, čini to vlastitom voljom i na vlastitu odgovornost.

Osim toga, kao osnivač foruma smatram da svaki korisnik ima pravo na anonimnost, a jedini uvjet za sudjelovanje je poštivanje pravila foruma

Kako bi onima koji to izričito žele omogućili predstavljanje, otvoren je novi forum "Predstavljanje članova" u kojem ono nije obavezno.

Odgovori